Prístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáž prospieva k aktívácií lymfi a následne odplavovaniu škodlivých látok z tela.

 • Cena ošetrenia: 45,00 €
 • Čas: 40 min.

Kontaktujte nás

Vyštudovala som dve Vysoké školy ako Verejný zdravotník a Laboratórne Vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, taktiež s ročnou praxou ako zdravotná sestra. Mám ukončený kozmetický kurz – kozmetička – so štátnou záverečnou skúškou. Absolvovala som mnoho kozmetických kurzov ako lifting tváre, mezoterapia, chemicky peeling, limfodrenáž. Mám úspečne ukončený kurz Fytoterapie. Venujem sa starostlivosti o pleť, fytoterapii a zdravému životnému štýlu.

Mám rada pohyb, prírodu, hory a s pokorou ich postupne obdivujem a navštevujem. Preto som inštruktorom Nordic Walkingu, ktorý je priateľ pohybového aparátu a učím ženy ako správne cvičiť a úspešne schudnúť. V našom salóne vyberám len tie najlepšie a najefektívnejšie procedúry, ktoré sa snažím ponechať cenovo dostupné, aby si krásu a relax mohla dopriať každá žena.

V kozmetickom salóne Evanel nájdete cestu ku kráse a krásne vyzerajúcej pleti, nájdete cestu k lepšiemu zdraviu, vitalite a dobrej nálade. Ku každej klientke máme osobitný prístup, staráme sa o jej pleť, postavu, zdravie a psychickú pohodu. U nás nájdete oázu krásy a pokoja.

Kontaktujte nás

Maderoterapia aktivuje lymfatický systém, celkovo detoxikuje organizmus a hlavne odstraňuje celulitídu. Je to jedinečná metóda v boji proti celulitíde, liečenie drevom, ktorá Vám nádherne vylepší tonus pokožky, zbaví Vás celulitídy, nadmerného zadržiavania vody. Maderoterapia vypína pokožku a preto sa stáva nenahraditelnou teľovou procedurou na zoštíhlenie, prekrvenie, odbúranie tukov a celulitidy. Prevádza sa viacerímy druhmy drevenými valčekmi z originálneho dreva, ktoré masíruju rozne partie tela.

 • Cena: 35,00 €
 • Čas: 60min

Čistiaci účinok tohto ošetrenia výborne vyhovuje zmiešanej a mastnej pleti. Vysoký obsah prírodných minerálov hlavne zinok má vyrovnávajúci a ozdravujúci účinok. Reguluje produkciu mazu.

 • Cena ošetrenia: 45,00 €
 • Čas: 60min.Diamantová mikrodermabrázia je neinvazívne tvárové ošetrenie, ktoré pôsobí vďaka jemnému a šetrnému peelingu pomocou diamantových nadstavcov. Mikrodermabrázia veľmi dobre odstraňuje odumreté bunky, nečistoty a vyrovnáva nedokonalosti pleti. Po ošetrení dochádza k naštartovaniu novotvorby buniek a kolagénu. Pleť je hladšia pružnejšia a viditeľne mladšia. Ošetrenie sa odporúča na celkovú obnovu a regeneráciu pleti, taktiež pri redukcii pigmentových škvŕn, liečbe jaziev a akné. Po ošetrení sa aplikuje hydratačná maska z morských rias.

 • Cena ošetrenia: 45,00 €
 • Čas: 60min.

Ošetrenie vytvára v pleti hydratačnú vrstvu a ma dokonalý rozjasňujúci efekt v samotných bunkách pleti. Vďaka morským riasam odstraňuje príčiny dehydratácie, obnovuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti. Už po prvom ošetrení je pleť hydratovaná, jemná, pružná, bez vrások spôsobených dehydratáciou. Pleť je príjemne hladká a žiarivá.

 • Cena ošetrenia: 50,00 €
 • Čas: 60min.

Kúra je neinvazívna, nebolestivá a viditeľne účinná. Mezoterapia kvalitne rieši povädnutú pleť, zvyšuje hydratáciu, zlepšuje turgor pokožky, spevňuje a vypĺňa vrásky pokožky. Je to účinné omladzujúce ošetrenie . Taktiež výborne bojuje s nedokonalosťami pleti ako sú rozšírené póry, strie, celulitída. Táto kúra aktivuje fibroblasty, ktoré urýchlia tvorbu kolagénu a elastínu. Bunková regenerácia sa spúšťa hneď po zákroku, pleť je po ošetrení napnutá kontúry tváre sú vyrysované. Mezoterapiou sa podľa potreby vpravujú vitamínové kokteily, botoxové sérum, hyalúronové sérum bieliace sérum, sérum proti celulitíde.

 • Cena ošetrenia: 80,00 €
 • Čas: 70min.

Ošetrenie využíva vo svojich produktoch molekuly morského kolagénu, ktoré sú podobné pokožke a majú okamžitý vyhladzujúci účinok. Aplikuje sa 100% morská kolagénová maska a prevádza sa špeciálna dermostimulačná masáž na rozjasnenie a vypnutie pleti. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje, revitalizuje a vyživuje.

 • Cena ošetrenia: 50,00 €
 • Čas: 60min.

Kyselina hyaluronová prináša pleti optimálnu hydratáciu a vďaka tomu jej navracia plnosť, elasticitu a jemnosť. Ošetrenie sa sústreďuje na hlbšie a výraznejšie vrásky. Pleť je po ošetrení viditeľne mladšia, žiarivá, svieža. Vrásky sú po ošetrení vyplnené a vyhladené. Prevádza sa liftingová masáž tváre ktorá má ozajstný vypínajúci efekt.

 • Cena ošetrenia: 60,00 €
 • Čas: 90min.

Vynikajúci pleťový rituál pre dokonalú regeneráciu unavenej a dehydrovanej pleti. Ošetrenie je ako životabudič pre vašu unavenú a dehydrovanú pleť. Pozostáva s odličovacieho rituálu, exfoliácie – zbavenie pleti odumretých časti, regenerácie 25 minútová masáž tváre, dekoltu, hlavy. Záverečná starostlivosť je doplnená unikátnou regeneračnou maskou. Na koniec sa aplikuje regeneračné pleťové sérum, ktoré zapracovávame prístrojom Galvaniccare. Aplikácia regeneračného krému.

 • Cena: 65,00 €
 • Čas: 75 min

Prístroj využíva vlastnosti jednosmerného nízko napäťového prúdu na pleť pre lepšie vpravovanie účinných látok (iontoforézu) do hlbších vrstiev tkanív pleti. Prístroj zároveň vyhladzuje vrásky a priaznivo ovplyvňuje hydratáciu pokožky.

 • Cena ošetrenia: 15,00 €
 • Čas: 15min.

Pri masáži pôsobíme predovšetkým na kožu, svaly, lymfatický systém, miazgový, cievny, na centrálny nervový systém, zlepšuje sa prístup živín do pokožky, odlupujú sa odumreté a degenerované bunky, z tela sa odbúravajú odpadové látky, nakoľko pôsobíme na lymfatický systém. Prostredníctvom masáže zvyšujeme elasticitu kože, pôsobíme na kožu, svaly, podkožné tkanivo, kĺby, cievy, látkovú premenu, lymfatický systém. Veľmi dôležitý je účinok masáže na nervový systém, ktorý je hlavným k riadiacim orgánom a systémom v organizme človeka. Pri masáži dochádza k dráždeniu receptorov.

 • Cena ošetrenia: 55,00 €
 • Čas: 75min.

Pri masáži pôsobíme predovšetkým na kožu, svaly, lymfatický systém, miazgový, cievny, na centrálny nervový systém, zlepšuje sa prístup živín do pokožky, odlupujú sa odumreté a degenerované bunky, z tela sa odbúravajú odpadové látky nakoľko pôsobíme na lymfatický systém. Prostredníctvom masáže zvyšujeme elasticitu kože, pôsobíme na kožu, svaly, podkožné tkanivo, kĺby, cievy, látkovú premenu, lymfatický systém.

 • Cena ošetrenia: 45,00 €
 • Čas: 45min.

Dve nové hlboké relaxačné ošetrenia Thalgo, „mer&sens“ na tvár a „mer&sens“ na telo sú založené na metóde, ktorá nie je len originálna, ale tiež účinná. Metóda „mer&sens“ navodzuje hlbokú relaxáciu a nabáda k spánku. Relaxáciu vyvolávajú masážne ťahy, rytmus a sila kameňov. Ťahy sú pomalé, vyvážené, špirálové a vlnité, čo prináša celkové skludnenie a navodzuje ľahký povznášajúci spánok.

 • Cena ošetrenia: 55,00 €
 • Čas: 60min.

Lymfodrenáž prospieva k aktívácií lymfi a následne odplavovaniu škodlivých látok z tela.

Kontaktujte nás

Vazba květin a tvorba sezónních dekorací na zakázku

Podstatnou součástí našich služeb jsou květinové vazby a výzdoba na zakázku. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro Váš svatební den.

Květinová výzdoba na objednání

Postaráme se o vaši kompletní květinovou výzdobu nejen pro narozeninové či firemní večírky, plesy, křtiny, rozličné kulturní akce, ale i na cestu poslední, tedy smuteční vazby a věnce.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Doručíme vám květiny až domů

Po předchozí telefonické domluvě, objednání 48 hod. předem a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Jsme partnery doručovací květinové služby Fleurop Česká republika pro Mělník a okolí.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.